O mně

Dlouho jsem přemýšlela, jak a čím přesvědčit lidi, aby svěřili své miláčky právě mně, a mohli tak s klidnou hlavou odjet na dovolenou či pracovní cestu a věděli, že o ně bude maximálně postaráno. Věřím, že pro většinu lidí jsou zvířata jako člen rodiny, a je tedy pro jejich majitele důležité najít místo a lidi, kteří v nich budí pocit důvěry.

Ráda bych se Vám alespoň v krátkosti představila. Narodila jsem se v Táboře, ale většinu volného času jsem trávila na nedaleké vesnici u mých prarodičů. Byla jsem tedy od útlého věku v kontaktu s různými druhy zvířat. A právě zde se zrodila moje láska ke všem zvířatům, která mě dovedla ke studiu Zemědělské školy v Blatné a vyústila koupí statku v Bavorovicích, jehož prostory nabízely velké možnosti využití.

Postupně jsem si tedy plnila svůj životní sen, kterým byla (a stále je) práce se zvířaty. Díky této mé celoživotní vášni mám zkušenosti s chovem různých druhů zvířat - od koček a psů, přes drůbež, ovce, kozy a další hospodářská zvířata, až po trochu netradiční medvídky mývaly a pštrosy. V současné době máme dva kocoury, mývala, ovečky a moji srdeční záležitost, psy.

Postupem času jsem si začala pohrávat s myšlenkou hlídat mazlíčky i ostatním lidem a tím zužitkovat své zkušenosti, naše volné prostory a pomoci tak lidem ve chvílích, kdy nemají jinou možnost než dát mazlíčky na hlídání. Díky podpoře rodiny, přátel a MVDr. Kateřiny Kubové, jsem dostala dostatek odvahy svůj sen realizovat. K roku 2020 je to už 6 let, co se začal psát příběh našeho zvířecího hotelu. 

Svou práci miluji a těším se z každé nové zkušenosti, kterou mi náš hotel nabídne. Doufám že se brzy uvidím i s Vámi.

Renata Beck

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle            .

Kontakty

Emailnejezchlebovarenata@seznam.cz

Telefon: 736 637 268

: 02296250  

Napište nám

Adresa:

Bavorovice 47

Hluboká nad Vltavou

373 41

© 2019 Zvířecí hotel ČB

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon